Semmelrock GardenVisions App

Wizualizacja kostki brukowej program

Odkryj zupełnie nową aplikację Semmelrock GardenVision, aby urzeczywistnić swoje pomysły! Zmień je na projekty w niesamowicie prosty i intuicyjny sposób. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wyglądałby Twój ogród ze ścieżką i nowymi elementami wykończeniowymi, a trudno było to sobie wyobrazić – mamy rozwiązanie dla Twojego problemu! Teraz możesz samodzielnie przetestować rozwiązania korzystając z programu do projektowania kostki brukowej! Skorzystaj z nowej, bezpłatnej aplikacji Semmelrock GardenVisions, która pozwala użytkownikowi łatwo wizualizować taras, ogród lub podjazd przy użyciu produktów Semmelrock Stein + Design. Aplikacja dostępna jest na iOS i Androida.

Google play
App Store
Semmelrock GardenVisions App QR Code Google
Semmelrock GardenVisions App QR Code Apple

Wizualizacja kostki brukowej – jak stworzyć?

Jeśli chcesz sprawdzić, jaka kostka brukowa będzie najlepsza do Twojego ogrodu, w jaki sposób zaaranżować taras, z czego wykonać schody albo podjazd do domu, musisz postępować według następujących kroków!

  1. Pobierz bezpłatną aplikację Semmelrock GardenVivions, by tworzyć aranżacje kostki przed domem!
  2. Wizualizacja kostki brukowej program to bardzo intuicyjne narzędzie – aby wykonać własny projekt otoczenia domu, po prostu zrób zdjęcie ogrodu, podjazdu lub patio (albo użyj już istniejącego).
  3. W kolejnym kroku program do projektowania kostki brukowej poprosi Cię o zaznaczenie obszaru, w którym chcesz umieścić produkty Semmelrock. Precyzyjnie wskaż więc interesujące Cię obszary. Możesz wybierać spośród 80 różnych powierzchni, a ich ilość wciąż jest rozszerzana o kolejne propozycje!
  4. Już po zaledwie kilku kliknięciach zobaczysz efekt bezpośrednio na swoim urządzeniu. Wykonana wizualizacja kostki brukowej Cię nie satysfakcjonuje? Możesz powtórzyć procedurę i tworzyć tyle projektów, ile tylko zechcesz. Z pewnością w końcu stworzysz projekt idealny!
  5. Zadowolony? Możesz zatem zapisać projekty kostki brukowej przed domem i udostępnić nową wizualizację swojego otoczenia, wysyłając za pomocą poczty e-mail lub MMS. Chcesz pochwalić się pomysłem na papierze? Wizualizacja kostki brukowej program pozwala także na wydruki!

Dlaczego warto wykonać aranżacje kostki przed domem zanim przystąpimy do prac?

Wykonanie projektu nie jest czasochłonne ani nie wymaga dużego nakładu pracy. Co więcej, aplikacja Semmelrock GardenVivions jest tak łatwa w obsłudze, że nie musisz szukać projektanta ogrodów, aby zwizualizować swój pomysł i sprawdzić, jaki będzie finalny efekt! A warto upewnić się, zanim przystąpisz do prac. Dlaczego? Otóż wybór wariantów jest ogromny – obecnie w programie do projektowania kostki brukowej czeka na Ciebie ponad 80 różnych możliwości. Chcąc znaleźć ten odpowiedni, warto spróbować różnych konfiguracji i dopasować typ kostki do stylu elewacji domu czy klimatu, w jakim wykonany jest ogród.

Aranżacje kostki przed domem powinny być uzupełnieniem całości – funkcjonalnym, a zarazem estetycznym dodatkiem, który nada wyrazu przydomowej przestrzeni. Kostka ma nam służyć przez lata, więc powinna nam się podobać i spełniać swoje praktyczne zadania. Mając też na uwadze, że jest to dość kosztowna i czasochłonna inwestycja, musimy być pewni co do naszego projektu kostki brukowej przed domem!

Wizualizacja kostki brukowej program – poznaj naszą innowacyjną aplikację!

https://www.youtube.com/watch?v=UOHrAkQ4onU

Semmelrock GardenVisions App

Semmelrock GardenVisions App

Zostań wirtualnym projektantem krajobrazu w czterech łatwych krokach:

Garden Visions