Kategorie produktowe
Filtr
Zastosowanie
Filtr
Styl
Filtr
Rodziny produktowe
Filtr
Innowacyjna jakość
Filtr
Kolory
Filtr
Ładowność
Filtr
Nawierzchnie
Filtr
Grubość
Filtr
Formaty
Filtr
Semmelrock Premium
Filtr
Nowe produkty
Filtr
Ogrodzenia/murki×

Marzysz o stylowym i ciekawym wykończeniu aranżacji ogrodu i przydomowej przestrzeni? Chcesz, aby Twój ogród, taras czy podjazd budziły zachwyt pięknymi detalami? W ofercie Semmelrock znajdziesz produkty, które pozwolą Ci stworzyć stylowe murki, wielopoziomowe kwietniki oraz inne elementy małej architektury. Dzięki nim otoczenie Twojego domu nabierze charakteru.

Zapoznaj się z produktami Bradstone, które zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów wytwarzanych w technologii Wetcast. Technologia Wetcast wymaga czasochłonnego i pieczołowicie przeprowadzonego procesu produkcji, który pozwala uzyskać faktury płyt, które charakteryzują wgłębienia o różnym układzie i stopniu intensywności. A wszystko to dzięki płynnej mieszance, która wnika w zakamarki formy wiernie odwzorowując strukturę. Produkty z rodziny Wetcast dostępne są w ciepłych, naturalnych barwach, wyglądem przypominają kamienie, a ich nieregularne, strukturalne powierzchnie oddają ich charakter. Bogactwo barw i formatów stwarza niemalże nieograniczone możliwości kreowania własnej przestrzeni oraz dobranie ich zarówno do tradycyjnych jak i nowoczesnych zabudowań.

  • Milldale to kolekcja inspirowana naturalnym, nieregularnym, szarym kamieniem, nawiązująca do skalistych pejzaży;
  • Madoc jest odwzorowaniem naturalnego kamienia łupkowego. Dzięki unikalnemu systemowi łączeń możesz stworzyć murki bez widocznych fug;
  • Mountain Block to rodzina elementów w kolorach przypominająca skalne bloki piaskowca, trapezowy kształt pozwala na tworzenie okrągłych murków.
  • Vario to kolekcja o obijanej powierzchni i melanżowych kolorach, imitująca postarzaną cegłę, popularna do wykańczania grillów ogrodowych;
  • Gazon to popularny i praktyczny element małej architektury o porowatej powierzchni. Posiada kształt pozwalający na aranżowanie ciekawych, wielopoziomowych kwietników w ogrodzie i wokół domu.

Elementy systemów ogrodzeniowych doskonale sprawdzą się też jako element dekoracyjny. Dzięki nim stworzysz efektowne oprawy kwietników, wykończenia rabat, a nawet oryginalne pionowe aranżacje roślinne (pięknie wyglądają nie tylko obsadzone kwiatami korony murów, lecz także ich pionowe płaszczyzny). Mają szerokie zastosowanie w budowie małej architektury ogrodowej– prostych i tych o nieregularnych kształtach. Systemy ogrodzeniowe służą do wytyczania granic terenu i oddzielania części przydomowej przestrzeni. Pięknie prezentują się zwłaszcza formy z naturalnego kamienia oraz elementy o powierzchni inspirowanej kamieniem. Doskonale komponują się one z drewnem, roślinami oraz stalą i szkłem.

Systemy ogrodzeniowe z oferty Semmelrock pozwalają stworzyć ponadczasowe aranżacje wokół domu i w ogrodzie. Zestawione z kostką brukową lub płytami tarasowymi sprawią, że otoczenie posesji będzie eleganckie i spójne.