Nasza firma

Nasza firma

Pasja do Brukowania

Jako projektant przestrzeni mieszkalnych na zewnątrz, żyjemy naszą pasją do betonowego bloku produktów. Nasze motto “Pasja do brukowania” wyraźnie wyraża tę pasję dla wszystkich pracowników i partnerów. Naszą motywacją jest ciągłe rozwijanie naszych systemów produktowych i naszego technicznego know-how, aby inspirować naszych klientów do wszechstronnych możliwości projektowania ich powierzchni za pomocą produktów Semmelrock.

Nasza wizja

Zespół to wiecej niż grupa osób. To drużyna zjednoczona wspólnym i jasnym celem, który łączy wszystkich.

W Semmelrock Stein+Design łączy nas spójna wizja, aby otaczający świat był piękniejszy, bardziej interesujący, poprzez wzbogacanie naszymi rozwiązaniami. Prywatne i publiczne ogrody, przestrzenie miejskie, place, ulice i miasta – to obszary za które czujemy się odpowiedzialni. Zarówno nasi akcjonariusze, jak i klienci cenią sobie naszą siłę. Będąc niezawodnym partnerem, od ponad pięćdziesięciu lat łączymy tradycję z nowoczesnością. Inwestując w naszych pracowników i nowe pomysły, kreujemy przyszłość.

Wartości, które nami kierują to: dynamika, jakość, człowieczeństwo, różnorodność, duch przedsiębiorczości, odpowiedzialność i pasja. To one kształtują osobowość Semmelrock, kierując w stronę ciągłego rozwoju.

Pasja i zaangażowanie

Pasja i rozumienie potrzeb.
Wierzymy w nasze rozwiązania do aranżacji przestrzeni, które są innowacyjne i unikatowe. Dzięki nim możemy urzeczywistniać pragnienia klientów i wzmacniamy naszą silą pozycję na arenie międzynarodowej.

Pasja i ukierunkowanie na cel.
Jako pracownicy mamy osobiste cele, oczekiwania i plany. Tak samo firma Semmelrock Stein+Design. Nasza strategia stwarza nam możliwość stałego rozwoju. Identyfikujemy się również ze spółką Wienerberger

Odpowiedzialność za ludzi

Jesteśmy partnerem godnym zaufania, który dotrzymuje danego słowa pracownikom, klientom, akcjonariuszom i partnerom. Zobowiązujemy się do przestrzegania norm, standardów i przepisów prawa obowiązujących w kraju naszego działania. 

Człowieczeństwo

Naszych klientów, partnerów i pracowników traktujemy z szacunkiem i zaufaniem. Jesteśmy otwarci na uwagi, udzielamy jasnych informacji, zachęcamy do stawiania pytań i odpowiadamy na nie, a także wysłuchujemy słów krytyki i szukamy kompromisowych rozwiązań.