Nasza firma

Semmelrock Group mapa

Passion for Paving

Istniejemy i działamy aby realizować naszą pasję do betonowych nawierzchni. „Passion for paving” to motto, które w jasny i zwięzły sposób wyraża tę ideę pracownikom firmy oraz jej partnerom. Jest to siła napędzająca dążenie do nieustannego rozwoju kreatywności i technologii produkcji, do wzbudzania zainteresowania i entuzjazmu klientów różnorodnymi rozwiązaniami krajobrazowymi, możliwymi do wykonania dzięki naszym produktom.

Grupa prowadzi 14 zakładów w 7 krajach, tj.: Węgry, Słowacja, Czechy, Polska, Chorwacja, Rumunia i Bułgaria oraz organizacje handlowe na 5 rynkach eksportowych tj. w Słowenii, Serbii, Bośni i Hercegowinie, Czarnogórze i Macedonii i zatrudnia w sumie około 850 pracowników.

Semmelrock Group

Nasza wizja

Zespół to wiecej niż grupa osób. To drużyna zjednoczona wspólnym i jasnym celem, który łączy wszystkich.

W Semmelrock Stein+Design łączy nas spójna wizja, aby otaczający świat był piękniejszy, bardziej interesujący, poprzez wzbogacanie naszymi rozwiązaniami. Prywatne i publiczne ogrody, przestrzenie miejskie, place, ulice i miasta – to obszary za które czujemy się odpowiedzialni. Zarówno nasi akcjonariusze, jak i klienci cenią sobie naszą siłę. Będąc niezawodnym partnerem, od ponad pięćdziesięciu lat łączymy tradycję z nowoczesnością. Inwestując w naszych pracowników i nowe pomysły, kreujemy przyszłość.

Wartości, które nami kierują to: dynamika, jakość, człowieczeństwo, różnorodność, duch przedsiębiorczości, odpowiedzialność i pasja. To one kształtują osobowość Semmelrock, kierując w stronę ciągłego rozwoju.

Pasja i zaangażowanie

Pasja i rozumienie potrzeb.
Wierzymy w nasze rozwiązania do aranżacji przestrzeni, które są innowacyjne i unikatowe. Dzięki nim możemy urzeczywistniać pragnienia klientów i wzmacniamy naszą silną pozycję na arenie międzynarodowej.

Pasja i ukierunkowanie na cel.
Jako pracownicy mamy osobiste cele, oczekiwania i plany. Tak samo firma Semmelrock Stein+Design. Nasza strategia stwarza nam możliwość stałego rozwoju. Identyfikujemy się również ze spółką Wienerberger.

Odpowiedzialność za ludzi

Jesteśmy partnerem godnym zaufania, który dotrzymuje danego słowa pracownikom, klientom, akcjonariuszom i partnerom. Zobowiązujemy się do przestrzegania norm, standardów i przepisów prawa obowiązujących w kraju naszego działania. 

Człowieczeństwo

Naszych klientów, partnerów i pracowników traktujemy z szacunkiem i zaufaniem. Jesteśmy otwarci na uwagi, udzielamy jasnych informacji, zachęcamy do stawiania pytań i odpowiadamy na nie, a także wysłuchujemy słów krytyki i szukamy kompromisowych rozwiązań.