Semmelrock Podjazdy i ścieżki Arte

Poznaj Arte z innowacyjnym systemem ścisłego wiązania kamieni z kontrolą odstępów Einstein®. Piękne, klasyczne łuki nadadzą klasycznej elegancji każdej inwestycji na długie lata.

System Einstein na przykładzie Arte – zobacz jak ważne jest zapobieganie przesunięciom kamieni.

Arte to synonim wysokiej trwałości oraz gwarancja satysfakcji użytkowania.

    Wiele historycznych centrów miast zawdzięcza swój niepowtarzalny urok starym nawierzchniom wybrukowanym w tradycyjny sposób. Dawniej w najbardziej eleganckich miejscach układano je w stylowe łuki z pojedynczych kamieni różnej wielkości. Dziś te ponadczasowe wzory odtwarza się w znacznie bardziej wymagającej przestrzeni nowoczesnych europejskich miast.

    Kostka Staromiejska Arte to połączenie wysokiej funkcjonalności oraz wyjątkowej estetyki. Arte to zestaw 10 kamieni z fugą pozorną, formujących charakterystyczne łuki odcinkowe.

    Nowoczesna technologia produkcji oraz subtelnie profilowana powierzchnia zapewnia dużo większy komfort użytkowania w porównaniu do nawierzchni kamiennych. Estetyka bruku kamiennego w połączeniu z gładką nawierzchnią betonu pozwala także na tworzenie fascynujących kontrastów z nowoczesnym budownictwem. Nawierzchnia z Kostki Staromiejskiej Arte to także jedno z najtrwalszych rozwiązań, nie tylko wśród systemów kostki brukowej, lecz w ogóle dostępnych typów warstw ścieralnych dróg. Trwałość nawierzchni Arte wynika jednocześnie z wzajemnego klinowania się kamieni (unikalny system Einstein®), grubości kostki 10 cm oraz wielokierunkowego, zmiennego układu fug. Dzięki temu ryzyko deformacji nawierzchni jest niezwykle małe.