Znajdujesz się na stronie internetowej firmy SEMMELROCK STEIN+DESIGN sp. z o.o.

Poniżej podajemy informacje o jej administratorze.

Administrator strony

SEMMELROCK Stein+Design Sp. z o.o
ul.1 Maja 6, 05-340 Kołbiel

Tel. +48 / 25 / 756 21 00
Fax +48 / 25 / 756 21 56
e-mail: informacja(at)semmelrock.com

Portal Manager

SEMMELROCK International GmbH
Wienerbergerplatz 1, A-1100 Vienna, Austria

Tel. +43(0)1/60 192 – 10901
Fax +43(0)1/60 192 – 10919
e-mail: international(at)semmelrock.com

Webdesign & Development

Web-Development and Webdesign by Ostheimer.at

Warunki korzystania

Zastrzeżenie dotyczące niezgodności treści

Wszystkie informacje na naszej stronie internetowej są tworzone ostrożnie, ale dla poprawności treści nie można udzielać żadnych gwarancji. W szczególności Semmelrock wyraźnie wyklucza wszelką odpowiedzialność, która może wynikać z nieprawidłowej zawartości informacji zawartych na stronie internetowej.

Semmelrock stara się, aby strona była stale dostępna, ale użytkownicy nie są do niej uprawnieni. Semmelrock ma prawo ograniczyć lub zawiesić dostępność i korzystanie z Witryny wyłącznie według własnego uznania. Semmelrock nie ponosi odpowiedzialności za szkody, które mogą wynikać z ograniczenia lub braku dostępności.

Informacje o prawach autorskich (prawa autorskie)

Cała zawartość umieszczona na stronie internetowej Semmelrock (teksty, zdjęcia, animacje itp.) Jest chroniona prawem autorskim i nie może być powielana ani rozpowszechniana bez wyraźnej pisemnej zgody firmy Semmelrock.

Photo Credits

Helmut Mitter

fotokohlmeier

Fotolia.com
Archideaphoto, BBB3, Thom Bal, kompozytor, Tiberius Gracchus, gzorgz, Wilm Ihlenfeld, Jamie Hooper, julia700702, kantver, kesipun, klickermint, kosheen, Krawczyk zdjęcie, Maya Kruchancova, lassedesignen, liatris, Gabriele Maltinti, Andreas Mueller, photographer.eu , Dano Lo Presti, szok, Gina Smith, Solisimages, sutsaiy, VGF, Andrey Volokhatiuk, Stefan Weis, Alexander Zveiger

Shutterstock.com
FooTToo, NY Studio, tuthelens, WorldWide, Smit, g-stockstudio, tommaso lizzul

Panthermedia.net
get4net

istock
quavondo, shmeljov

thinkstockJupiterimages

stocksy
chelsea victoria

gettyimages (Corbis)

Semmelrock International GmbH wskazuje, że na podstawie informacji opublikowanych na tej stronie nie należy podejmować żadnych inwestycji ani innych decyzji. Semmelrock International GmbH nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek zalecenia, prognozy lub inne informacje podane na stronie internetowej i / lub innych analitykach.