Innowacje 5

 • Uszlachetnianie powierzchni

  Powierzchnia wielu naszych kostek brukowych jest uszlachetniana w trakcie i po zakończeniu procesu produkcji. Zabiegi te mają na celu wyłącznie podniesienie walorów estetycznych bruku
  i nie wpływają w żadnej mierze na jego właściwości użytkowe. Poniżej prezentujemy stosowane przez nas metody uszlachetniania wierzchniej warstwy bruku.

 • System Einstein

  Opatentowany system ścisłego wiązania kamieni o grubości 10 cm z kontrolą odstępów i zabezpieczeniem przeciw przesunięciom.

 • ARTE - kostka staromiejska

  Unikalna geometria kamieni bruku Arte nadaje otoczeniu staromiejski charakter.

 • Symbole Semmelrock

  Od lat naszą specjalnością jest kreowanie zaawansowanych technicznie produktów. Beton to materiał wszechstronnie stosowany, który daje możliwość tworzenia trwałych rozwiązań. Wykorzystywanie w produkcji nowoczesnych technologii, wysokiej jakości kruszyw oraz międzynarodowych doświadczeń pozwala nam oferować produkty dopracowane do perfekcji. Chcemy informować naszych Klientów o unikatowości wyrobów Semmelrock Stein+Design.
  W tym celu używamy symboli, których znaczenie tutaj opisujemy

 • Kombiforma

  Dbając o wzornictwo i usprawniając prace brukarskie, wybrane kostki brukowe produkujemy używając specjalnego rodzaju form. Dowiedz się co to jest kombiforma.