Semmelrock - Impressum

Znajdujesz się na stronie internetowej firmy Semmelrock Stein+Design. Poniżej podajemy informacje o jej administratorze.

Portal Manager
SEMMELROCK International GmbH
Zarejstrowana w Wiedeńskim Rejestrze Przedsiębiorców pod nr  90955h

Wienerberger City, Wienerbergerstrasse 11, A-1100 Vienna, Austria

Tel. +43(0)1/60 192 - 10901
Fax +43(0)1/60 192 - 10919
e-mail: international(at)semmerlock.com

VAT ID / UID: ATU 25408902

 

Administrator strony
SEMMELROCK Stein+Design Sp. z o.o
ul.1 Maja 6, 05-340 Kołbiel

Tel. +48 / 25 / 756 21 00
Fax +48 / 25 / 756 21 56
e-mail: informacja(at)semmelrock.com

Links

http://www.semmelrockgroup.com/en/

 

Informacje o serwisie

Na stronie podajemy informacje o produktach, usługach oraz o samej firmie Semmelrock Stein+Design.
W funkcjonowaniu naszej strony szczególną uwagę zwracamy na ochronę danych osobowych. O rodzaju naszych działań informujemy w punkcie Ochrona danych.

Merytoryczna poprawność i wykluczenie odpowiedzialności
Pomimo starannego opracowywania tekstów umieszczanych na stronie internetowej nie możemy zagwarantować ich merytorycznej poprawności. Fotografie użyte na stronie mają charakter informacyjny.
Ze względów technologicznych kolorystyka prezentowanych produktów może odbiegać od rzeczywistości.
Firma Semmelrock Stein+Design nie ponosi w związku z tym żadnej odpowiedzialności za skutki wywołane ewentualną niepoprawnością informacji podanych na stronie internetowej.

Firma Semmelrock Stein+Design dokłada wszelkich starań, aby utrzymać stały dostęp do strony internetowej. Zastrzegamy sobie jednak prawo ograniczenia bądź zablokowania jej funkcjonowania i nie odpowiadamy za szkody, które wynikać mogą z ograniczenia bądź braku dostępu do strony internetowej. Z tych powodów wszelkie roszczenia użytkowników strony nie będą uwzględniane.

Prawa autorskie
Zawartość całej strony internetowej firmy Semmelrock Stein+Design chroniona jest prawami autorskimi. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania danych/tekstów, zdjęć, animacji, itp./ bez pisemnego zezwolenia firmy Semmelrock.

Zakres odpowiedzialności

Wszystkie podane na tej stronie informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie mogą być na ich podstawie podjęte żadne decyzje inwestycyjne bądź handlowe. Za wszelkie umieszczone na tej stronie prognozy, wskazania oraz pozostałe dane i analizy osób trzecich Semmelrock Stein+Design Sp. z o.o. nie bierze żadnej odpowiedzialności.